O Albercie

Cała historia zaczyna się od szlachetnego pomysłu dwójki przyjaciół, Arta Mandegari i Salmana Eskandari, którzy uczęszczali razem na Politechnikę w Goteborgu. W czasie studiów zaangażowali się w tworzenie pomocnika z matematyki dla dzieci mieszkających na przedmieściach. Po egzaminach końcowych ich zawodowe ścieżki rozeszły się. Ale nie na długo

W 2015 zdecydowali się wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach. Zrezygnowali z pracy etacie i postawili wszystko na jedną kartę - stworzenie gry, którą jakiś czas później została nazwana “Albert”.

Albertowi od początku przyświecał jasny cel – aby wiedza z zakresu technologii była dostępna dlanwszystkich. Wciąż podążamy za tym celem. Obecnie ponad 275 000 rodzin wybrało Alberta jako swojego wirtualnego nauczyciela matematyki. Jesteśmy dumni, że obdarzono nas tak wielkim zaufaniem.

Nasze wartości

Jesteśmy inni niż wszyscy

Wykorzystujemy każdą szansę do tego, aby zrobić coś inaczej. Naszym celem jest to, aby nauka była czymś fajnym, prostym i łatwo dostępnym. Żadne dziecko nie musi czuć się źle z powodu przymusu odrabiania pracy domowej.

Rzucamy wyzwanie „przestarzałemu” systemowi nauczania

Wykorzystujemy wszystkie możliwości, aby rozwijać nasze usługi. Albert daje dzieciom i młodzieży inną opcję, z której mogą skorzystać w zależności od swoich możliwości. Dzieci są różne i uczą się w swoim tempie, na różne sposoby.

Stale się rozwijamy

Jesteśmy młodą firmą, która stara się działać tak, aby inspirować innych do działania. Wszystko po to, aby dzieci mogły w przyjemny sposób korzystać z pomocy Alberta.

Nasza siła tkwi w różnorodności

Wierzymy, że różnorodność to potęga i każda jednostka sama w sobie jest kompletna. Witamy Cię serdecznie i przyjmujemy takim, jakim jesteś.

Zespół Albert

Nasz zespół składa się z grupy indywidualistów z różnych stron świata, myślących w nieszablonowy sposób. Mamy team otwartych i wspaniałych ludzi, których wspólnym celem jest to, aby jak najwięcej dzieci miało możliwość zdobycia dobrego wykształcenia.

Salman

Co-founder

Arta

Co-founder

Martin

Head of finance

Nicolas

Head of marketing

Sebastian

Head of product

Ehsan

Chief of technology

Przemek

Expansion lead

Felicia

Marketing coordinator

Ida

Customer service

Olha

Influencer Marketing

Emma

Copywriter

Jovana

Data analyst

Klara

User research

Julia

Digital pedagogy

Weiwei

Creative Director

Angelica

Designer

Richard

Designer

Jennifer

UX designer

José

Designer

Santino

2D artist & Animator

Yu Cheng

Designer & Illustrator

Jiawen

UI designer

Ólöf

Product owner

Vitalii

Product Owner

Ismar

Tech lead

Lucie

Team lead / Developer

Valentin

Team lead / Developer

Alejandro

Team lead / Developer

Pontus

Developer

Victoriia

Developer

Charlie

Developer

Per Håkan

Developer

Miguel

Developer

Oleksandr

Developer

Oleksander

Developer

Josip

Developer

Ludwig

Developer

Krzysztof

Quality Assurance

Bobi

Quality Assurance