O Albercie

Wszystko zaczęło się od szlachetnego pomysłu dwójki przyjaciół, Arty Mandegari i Salmana Eskandari, którzy studiowali razem na Uniwersytecie Technologicznym Chalmers w Goteborgu. W czasie studiów postanowili poświęcić swój wolny czas, oferując bezpłatne lekcje matematyki dla dzieci mieszkających na przedmieściach. Po ukończeniu nauki na uniwersytecie ich ścieżki rozeszły się, jednak nie na długo.

W 2015 roku zdecydowali się powrócić do oryginalnego pomysłu i kontynuować swoją szlachetną misję pomocy dzieciom w zakresie matematyki i technologii. Obaj zrezygnowali ze swojej dotychczasowej pracy i postawili wszystko na jedną kartę — zapragnęli stworzyć grę, która jakiś czas później zyskała swoją nazwę: “Albert”.

Projektowi "Albert" od początku przyświecał jasny cel – aby wiedza z zakresu technologii była dostępna dla wszystkich, co, z uporem i zaangażowaniem, nadal staramy się realizować. Do tej pory, ponad 500 000 rodzin wybrało Alberta jako swojego wirtualnego nauczyciela matematyki. Jesteśmy dumni, że obdarzono nas tak wielkim zaufaniem.

Nasze wartości

Naprawdę chcemy coś zmienić!

Wykorzystujemy każdą szansę, aby zrobić coś inaczej. Naszym celem jest, aby nauka stała się czymś przyjemnym, prostym i łatwo dostępnym. Żadne dziecko nie powinno czuć się źle z powodu nauki oraz szkolnych obowiązków.

Mówimy NIE przestarzałemu systemowi nauczania!

Wykorzystujemy wszystkie dostępne, nowoczesne możliwości, aby stale rozwijać nasze usługi. Dzięki Albertowi, dzieci i młodzież mają dostosowaną do własnych potrzeb alternatywę dla tradycyjnego toku nauczania. Bo przecież dzieci są różne i każde uczy się w swoim tempie oraz na przeróżne sposoby.

Stale się rozwijamy!

Jesteśmy młodą firmą, która stara się działać tak, aby inspirować. Wszystko po to, aby dzieci mogły w przyjemny sposób korzystać z pomocy Alberta i tym samym chłonąć cenną wiedzę.

Nasza siła tkwi w różnorodności!

Wierzmy w różnorodność oraz w to, że każda osoba powinna móc być w pełni sobą w każdym aspekcie. Cieszymy się, że jesteś z nami, dokładnie takim, jakim jesteś.