O Albercie

Wszystko zaczęło się od szlachetnego pomysłu dwójki przyjaciół, Arty Mandegari i Salmana Eskandari, którzy studiowali razem na Uniwersytecie Technologicznym Chalmers w Goteborgu. W czasie studiów postanowili poświęcić swój wolny czas, oferując bezpłatne lekcje matematyki dla dzieci mieszkających na przedmieściach. Po ukończeniu nauki na uniwersytecie ich ścieżki rozeszły się, jednak nie na długo.

W 2015 roku podjęli decyzję o powrocie do pierwotnej inicjatywy. Zrezygnowali z pracy na etat i całym sercem poświęcili się tworzeniu tego, co miało stać się Albertem.

Albert rozpoczął swoją działalność z jasno określonym celem - demokratyzacją wiedzy poprzez technologię. To coś, co nadal nas motywuje. Obecnie ponad 500 000 rodzin zdecydowało się odkryć nowy i zabawny sposób nauki z Albertem, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Nasze wartości

Naprawdę chcemy coś zmienić!

Wykorzystujemy każdą szansę, aby zmienić coś na lepsze. Naszym celem jest sprawienie, aby uczenie się nowych rzeczy było przyjemniejsze, łatwiejsze i dostępne dla każdego. Żadne dziecko nie powinno czuć się źle z powodu nauki oraz szkolnych obowiązków.

Mówimy NIE przestarzałemu systemowi nauczania!

Wykorzystujemy wszystkie dostępne nowoczesne możliwości, aby stale rozwijać nasze usługi. Dzięki Albertowi, dzieci i młodzież mają dostosowaną do własnych potrzeb alternatywę dla tradycyjnego toku nauczania. Bo przecież wszyscy jesteśmy różni i każdy uczy się w swoim tempie oraz na przeróżne sposoby.

Stale się rozwijamy!

Jesteśmy młodą firmą, która stara się działać tak, aby inspirować. Wszystko po to, aby dzieci mogły w przyjemny sposób korzystać z pomocy Alberta i tym samym chłonąć cenną wiedzę.

Nasza siła tkwi w różnorodności!

Wierzmy w różnorodność oraz w to, że każda osoba powinna móc być w pełni sobą w każdym aspekcie. Cieszymy się, że jesteś z nami, dokładnie takim, jakim jesteś.