Albert dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 16 lat już wkrótce będzie dostępny w Polsce! Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o produkcie i dołączyć do grona subskrybentów.
Starsze dzieci — od 10 do 16 lat

Mobilna pomoc w odrabianiu pracy domowej, obliczona na efekt

Przyjemniejszy i łatwiejszy sposób na matematykę. Dostępny zawsze i wszędzie.

Albert, dla starszych dzieci

Cele w nauce matematyki nigdy nie były tak łatwe do osiągnięcia! Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko chce podnieść swoją ocenę, czy przygotować się do zajęć matematyki w szkole średniej, Albert jest do Waszej dyspozycji.

  • Tylko sprawdzonej jakości treści

    Albert został stworzony po to, aby dzieci mogły osiągać swoje cele w najlepszy możliwy sposób.

  • Animowane lekcje

    Dzięki wizualizacji pojęć i przykładom z życia wziętych matematyka staje się łatwiejsza!

  • Zgodność z programem nauczania

    Cała wiedza w jednym miejscu. Pobierz treści dostosowane do grupy wiekowej i umiejętności Twojego dziecka, a następnie ćwicz, gdzie wymagana jest poprawa.

Zawartość zgodna z podstawą programową nauczania

Zawartość zgodna z podstawą programową nauczania

Wszystko, co Twoje dziecko powinno wiedzieć z matematyki, zostało zawarte w animowanych lekcjach i ćwiczeniach dobranych odpowiednio do jego wieku. Albert gwarantuje, że materiał jest zgodny z podstawą programową.

Aby nauka była przyjemniejsza

Aby nauka była przyjemniejsza

Dzięki setkom animowanych lekcji wyjaśniamy zarówno najbardziej skomplikowane reguły matematyczne, jak i proste działania. Teraz możesz spokojnie zrelaksować się na kanapie, podczas gdy Albert tłumaczy Twoim dzieciom matematykę, sprawiając, że staje się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

W czym Albert może pomóc

Podniesienie ocen z matematyki

Wzmocnienie pewności siebie

Sprawdzenie umiejętności

Wskazówki do każdego ćwiczenia

Wskazówki do każdego ćwiczenia

Jeśli dziecko „utknie” na jakimś ćwiczeniu, Albert służy pomocą. Każde ćwiczenie jest objaśnione w metodyczny sposób, a wskazówki pokażą dziecku prawidłowy tok rozumowania.

Śledź postępy swojego dziecka

Śledź postępy swojego dziecka

Raport dla rodziców daje całościowy obraz postępów dziecka. Przeglądaj statystyki, listę wykonanych ćwiczeń oraz odnotowane spostrzeżenia. To wszystko pozwoli Wam przejść na wyższy poziom nauki.