Pomagamy dzieciom – korzystaj za darmo do końca roku

3 min

Wszystkie dzieci zasługują na dobrą edukację. Jest to coś, na co Albert zwraca szczególną uwagę. Aby więcej dzieci miało możliwość wypróbowania naszej usługi, jest ona teraz całkowicie bezpłatna dla nowych członków – aż do końca roku.


Albert pomaga dzieciom uczyć się różnych przedmiotów w zabawny i edukacyjny sposób, w korzystnej cenie. To usługa cyfrowa, która dostępna jest przez całą dobę, bezpośrednio w smartfonie lub tablecie. Z pomocą technologii i pedagogiki, dzieci mogą ćwiczyć w odpowiednich dziedzinach i na różnych poziomach, dopasowanych do każdego użytkownika.

– Od samego początku celem twórców Alberta jest pomoc jak największej liczbie uczniów. Wierzymy, że rozbudzenie ciekawości matematycznej we wczesnym wieku jest bardzo istotne – mówi Salman Eskandari, jeden z założycieli serwisu.

Za darmo do końca roku

Obecnie Albert ma w ofercie jesienną promocję, co oznacza, że ​​możesz korzystać z usługi za darmo do 30 grudnia. Jak zawsze członkostwo nie ma okresu wypowiedzenia, więc możesz je anulować, kiedy tylko chcesz. Oferta dotyczy wszystkich nowych członków, którzy zarejestrują się w trakcie trwania promocji.

Ta oferta daje nowym użytkownikom Alberta szansę wypróbowania apki w ciszy i spokoju. Teraz dzieci i rodzice mają możliwość bezpłatnego korzystania z kilku aplikacji edukacyjnych Alberta, przetestowania różnych funkcji i zapoznania się z apką. Wszystko po to, aby więcej dzieci miało szansę na dobrą edukację, odpowiadającą ich potrzebom.

Rozwijająca się usługa

Albert zaczynał jako serwis matematyczny, ostatnio jednak poszerzyliśmy naszą ofertę i teraz oferujemy również aplikację do nauki kodowania.

– Już od jakiegoś czasu mieliśmy ambicje, aby móc zaoferować naszym użytkownikom jeszcze więcej przedmiotów szkolnych. To, że dzieci będą miały teraz dostęp do kolejnych aplikacji do nauki, sprawia nam zarówno radość, jak i poczucie przydatności - mówi Salman Eskandari.

Ponadto, usługa została uruchomiona w kilku różnych krajach - Albert jest obecnie dostępny w Szwecji, Norwegii, Danii, Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Dotychczas ponad 275 000 rodzin wybrało Alberta jako swojego cyfrowego nauczyciela.

– Jest to zaufanie, z którego jesteśmy niesamowicie dumni! Widzimy wzrost zainteresowania cyfrową nauką i mamy nadzieję, że coraz więcej osób dostrzega korzyści płynące z tego typu usług - mówi Salman Eskandari.

Zacznij już dziś!