Chcemy pomóc dzieciom – oferujemy usługę za darmo

3 min

Wszystkie dzieci zasługują na dobrą edukację. Jest to coś, na co Albert zwraca szczególną uwagę. Chcemy, aby jak najwięcej dzieci miało możliwość skorzystania z naszej oferty edukacyjnej, dlatego oferujemy bezpłatny okres próbny dla nowych członków..


Albert pomaga dzieciom uczyć się różnych przedmiotów w zabawny i edukacyjny sposób, w korzystnej cenie. To usługa cyfrowa, która dostępna jest przez całą dobę, bezpośrednio w smartfonie lub tablecie. Z pomocą technologii i pedagogiki, dzieci mogą ćwiczyć w odpowiednich dziedzinach i na różnych poziomach, dopasowanych do każdego użytkownika.

– Od samego początku celem twórców Alberta jest pomoc jak największej liczbie uczniów. Wierzymy, że rozbudzenie ciekawości matematycznej we wczesnym wieku jest bardzo istotne – mówi Salman Eskandari, jeden z założycieli serwisu.

Przetestujcie usługę za darmo

Albert zawsze oferuje bezpłatny okres próbny dla wszystkich nowych członków, aby jak najwięcej osób mogło w spokoju wypróbować działanie aplikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci i rodzice mają możliwość skorzystania z różnych apek edukacyjnych Alberta, przetestowania wszystkich funkcji i zapoznania się z usługą. Wszystko po to, by jak najwięcej dzieci miało szansę na dobrą edukację, odpowiadającą ich potrzebom. Członkostwo nie wiąże się z podpisywaniem umowy i długotrwałym okresem wypowiedzenia – można je anulować w dowolnym momencie.

Rozwijająca się usługa

Albert zaczynał jako serwis matematyczny, ostatnio jednak poszerzyliśmy naszą ofertę i teraz oferujemy również aplikację do nauki kodowania.

– Już od jakiegoś czasu mieliśmy ambicje, aby móc zaoferować naszym użytkownikom jeszcze więcej przedmiotów szkolnych. To, że dzieci będą miały teraz dostęp do kolejnych aplikacji do nauki, sprawia nam zarówno radość, jak i poczucie przydatności - mówi Salman Eskandari.

Ponadto usługa została uruchomiona w kilku krajach. Jak dotąd ponad 500 000 rodzin wybrało Alberta jako cyfrowego nauczyciela.

– Jest to zaufanie, z którego jesteśmy niesamowicie dumni! Widzimy wzrost zainteresowania cyfrową nauką i mamy nadzieję, że coraz więcej osób dostrzega korzyści płynące z tego typu usług - mówi Salman Eskandari.

Zacznij już dziś!