Lepsza przyszłość dla wszystkich dzieci

2 min

Wszystkie dzieci zasługują na dobrą edukację. Niestety dla wielu z nich dostęp do niej nie jest oczywistością, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć UNICEF, aby wszystkie dzieci miały możliwość pójścia do szkoły.

Do tej pory Albert pomógł dzieciom w ponad 300 000 rodzin. Aplikacja pozwala na pełnowartościową naukę na wesoło, co zapewnia lepszą edukację. To nie wszystko – obecnie prowadzimy kampanię mającą na celu pomoc dzieciom w różnych częściach świata. Każdy nowy członek to 5 zl na rzecz organizacji UNICEF. W ten sposób chcemy wesprzeć jej pracę na rzecz lepszego świata.

- Od pierwszego dnia współpracy z Albertem naszym celem było niesienie pomocy jak największej liczbie dzieci. Wizja Alberta dotycząca demokratyzacji edukacji poprzez technologię bardzo dobrze współgra z działaniami UNICEF-u na rzecz udostępniania wiedzy dzieciom i młodzieży na całym świecie. Jesteśmy więc bardzo dumni z tej inicjatywy i mamy nadzieję, że będziemy mogli przyczynić się do tego, aby jeszcze więcej dzieci otrzymało szansę na dobrą edukację” - mówią Salman Eskandari i Arta Mandegari, założyciele firmy Albert.

Wyjście z ubóstwa

Edukacja jest sposobem na wyjście z ubóstwa i trudnej sytuacji życiowej, dlatego celem UNICEF jest to, aby wszystkie dzieci na świecie mogły chodzić do szkoły i rozwijać swoje umiejętności. Wykształcenie da im perspektywy na lepsze warunki życia, większe zarobki oraz pozwoli w przyszłości wpływać na otaczający je świat. Organizacja kładzie szczególny nacisk na pomoc dziewczynkom, ponieważ wiele z nich wciąż nie uczęszcza do szkoły.

Zostań użytkownikiem Alberta, a przekażemy organizacji UNICEF 5 zl. Za świetlaną przyszłość!

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy UNICEF i sprawdzić, dokąd trafiają pieniądze? Odwiedź ich stronę klikając tutaj.

Zacznij już dziś!